Inšpiratívne knihy pre rodičov

Nemusíte kupovať hračky, všetky pomôcky na zmysluplne strávený čas s deťmi nájdete doma. Pomôžu vám v tom očakávané publikácie detskej psychologičky a našej riaditeľky  Petry Arslan Šinkovej, ktoré už nájdete na pultoch kníhkupectiev. Pre praktickosť a množstvo invencie majú veľkú šancu stať sa inšpiráciou a pomocou pre mnohých rodičov.

Krstnými mamami nových kníh boli moderátorka Lenka Šoóšová a speváčka Jana Kirschner, ktoré v debate prispeli vlastnými skúsenosťami s výchovou svojich detí.
Viac tu: http://www.domarada.sk/news/inspirativne-knihy-pre-rodicov/

Nástup do škôlky nie je to ľahká situácia ani pre dieťa, ani pre rodiča... Každé dieťa čakajú po nástupe do materskej školy iné výzvy. Ako na ne vhodne reagovať? Radí detská psychologička a majiteľka Fantastického detského centra a Fantastickej škôlky, Petra Arslan Šinková.

eduworld.sk

Chcete vášmu dieťaťu uľahčiť nástup do jasličiek? Prečítajte si odporúčania Petry Arslan Šinkovej, skúsenej detskej psychologičky a riaditeľky Fantastického detského centra.

eduworld.sk

Knihy patria k detstvu, deti rozprávky milujú. No nájsť obohacujúce či výnimočné knihy nie je jednoduché. Prečítajte si, aké knihy odporúča detská psychologička Petra Arslan Šinková.

eduworld.sk

Mamy by sa nemali cítiť vinné, ak musia ísť do práce. „Verím, že robia všetko najlepšie ako vedia v rámci svojich možností. Horšie by bolo, keby zostávali doma a boli na dieťa nervózne. Výčitky nič neriešia. Dôležité je, aby čas, ktorý po práci trávia s dieťaťom, trávili naozaj plnohodnotne a láskyplne sa mu venovali,“ odporúča Petra Arslan Šinková.

eduworld.sk

Sú malé a neposedné? Chcú byť všade a všetko chcú vedieť? Malé aktívne deti všetko zaujíma, nič nemôže uniknúť ich pozornosti a majú energie na rozdávanie. Kde je však hranica medzi akčnosťou a ADHD? V relácii SUPERMAMA odpovedá psychologička a riaditeľka Fantastického detského centra Petra Arslan Šinková.

joj.sk

Môže cestovanie ublížiť detskej psychike? Na otázky maminy cestovateľky s túlavými topánkami a večne nevybaleným kufrom odpovedá detská psychologička Petra Arslan Šinková.

littlenomadlife.com

Vo Fantastickom detskom centre majú deti prevratný program Dr. Sindelar, vďaka Petre Arslan Šinkovej, ktorá ho priniesla na Slovensko. Absolvovala výcvik a supervízie priamo u Dr. Sindelar, ktorá je autorkou tejto metódy. Metóda Dr. Sindelar je jedinou ucelenou metódou na Slovensku, ktorá rieši zachytenie a nápravu oslabenia základných funkcií u detí a mládeže, ktoré sa často prejavujú ako poruchy učenia, koncentrácie a správania.

gregi.net

Deti sa snažíme vychovávať najlepšie ako vieme. Ale pri všetkej dobrej vôli sa každému zíde pomocná ruka a dobrá rada. Ako docieliť, aby dieťa v noci spalo? Prečo ho neviem odnaučiť od plienok? A čo by už dieťa malo vo svojom veku ovládať? Na tieto a mnohé ďalšie otázky nájdete odpovede v novej praktickej príručke Testujme a rozvíjajme svoje dieťa. Jednou z autoriek je detská psychologička a riaditeľka našej Fantastickej predŠKOLY.

lenprezdravie.sk

Cieľom výchovy by mali byť predovšetkým spokojné a vyrovnané deti, ktoré budú mať zdravé sebavedomie a budú niesť zodpovednosť za svoje správanie od útleho veku. Dôležité je deťom zabezpečiť popri láske, bezpečí a dôvere to najdôležitejšie, čo povedal už aj sám Goethe: „Dajme deťom korene a krídla.“ Hovorí Petra Arslan Šinková, riaditeľka Fantastickej predŠKOLY.

sdetmi.sk